Intrat pe teren în minutul 76 al meciului Olimpia Salonta – Bihorul Beiuş, Varga a înscris în al patrulea minut al prelungirilor, consfiinţind scorul final, 6-2. Puştiul este născut în 10 septembrie 2004. Runda trecută, un alt puşti născut în 2004 (15 februarie), Patrick Gânţe, a înscris pentru CAO 1910 Oradea.
Cel mai tânăr marcator din Liga 4
Salontanul Varga Jozsef Dominik a devenit cel mai tânăr jucător care marchează în Liga 4.
Trimite articolul
Xpowered by Surfing Waves
BIHON Ştirile judeţului Bihor
AVE (Asociația pentru Valori în Educație) deschide înscrierile pentru Gala Premiilor pentru Directorii Anului 2025, eveniment prin care recunoaște și face cunoscute contribuțiile aduse de directorii de școală la transformarea educației din România.
România
ANOFM încurajează angajarea tinerilor în perioada vacanței printr-un sprijin financiar de peste 300 de lei lunar per angajat.
România
Numirea lui Bolojan a fost făcută vineri, 20 iunie de președintele României, Nicușor Dan.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Primăria Oradea, prin intermediul Companiei de Apă Oradea, a demarat o campanie de instalare a cișmelelor publice cu apă potabilă în mai multe zone ale orașului.
România
Președintele Nicușor Dan a susținut vineri, 20 iunie, o declarație de presă la Palatul Cotroceni, în urma consultărilor cu partidele parlamentare.
3
BIHON Sport local
La capătului unui sezon în care a câștigat faza județeană a Cupei României și s-a clasat pe locul 2 în Liga 4 Bihor, Club Atletic Oradea și antrenorul principal Andrei Haș au încheiat de comun acord colaborarea avută.
Citiți principiile noastre de moderare aici!