În urma accidentului rutier, biciclistul a suferit leziuni uşoare. Vineri, pe D.N. 19/E, lângă Fegernicu Nou, un bărbat de 27 de ani, din Sălaj, în timp ce conducea un autotractor cu semiremorcă, circulând pe sensul opus, a acroşat o căruţă condusă de un tânăr de 17 ani, din comuna Ciuhoi, care circula din sens opus. În urma accidentului rutier, atât conducătorul căruţei, cât şi un bărbat de 36 de ani, din Ciuhoi, pasager în căruţă, au suferit leziuni uşoare.
Răniţi în accidente
Joi, pe drumul judeţean 108/I, lângă Chistag, un bărbat de 70 de ani, din comuna Aştileu, în timp ce conducea un autoturism, pe fondul neatenţiei în conducere, a accidentat uşor un bărbat de 35 de ani, din comuna Roşiori, care se deplasa pe o bicicletă nesemnalizată, pe carosabil.
Trimite articolul
Xpowered by Surfing Waves
Bihon CSM Oradea
„Leii roșii” au obținut o victorie clară, cu scorul de 80-68, în cea de-a doua partidă a seriei cu U BT Cluj-Napoca, din finala Ligii Naționale de baschet masculin. Rezultatul general este egal, 1-1, după ce echipa clujeană și-a adjudecat primul meci, cu scorul de 89-82.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Incidentul s-a petrecut în seara zilei de miercuri, 4 iunie.
BIHON Sport local
Timp de trei zile, peste 900 de copii s-au bucurat de fotbal pe cele 6 suprafețe amenajate pe terenurile cu iarbă naturală de la Stadionul Comunal din Sânmartin.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Montarea grinzilor a fost începută în cursul acestei săptămâni.
BIHON Sport local
Fotbaliștii U19 de la LPS Bihorul Oradea au câștigat campionatul județean, dar încă sunt angrenați în Campionatul Național.
Citiți principiile noastre de moderare aici!