Sigur pe sine, încrezător Richard Silaghi s-a simțit bine, în elementul lui printre vedete și manechini profesioniști infiferent că a purtat costume business sau de ceremonie.
Alaturi de vedete si manechini profesionisti
Richard Silaghi,Mister Oradea 2013 a fost prezent, pe cea mai mare scenă de din Europa, construită la Mamaia, piese din colecția Ego Men`s Fashion Concept, alături de manechinii lui Cătălin Botezatu, dar și de Victor Slav care a apărut într-un costum realiyat special pentru nunta sa dintr-o țesătură cu totul specială, care se impune ca un best-seller pentru cea mai mare casa de țesături, Dormeuil.
Trimite articolul
Xpowered by Surfing Waves
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Mircea Martin, fost jucător de polo și instructor de înot cunoscut pentru modul în care se ocupă de numeroși copii la bazinul din Băile 1 Mai, de lângă Hotelul Perla, a suferit un accident grav duminică, 8 iunie.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
2.610 candidați din județul Bihor au participat, miercuri, la cea de-a doua probă scrisă a examenului național de Bacalaureat din sesiunea iunie 2025.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Realegerea sa a avut loc la Congresul IJF, desfășurat la Budapesta.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Pompierii militari din cadrul Detașamentului Salonta s-au alăturat miercuri, 11 iunie, campaniei de donare de sânge organizate de echipa mobilă a Centrului de Transfuzie Sanguină Oradea, marcând Ziua Mondială a Donatorului de Sânge, sărbătorită anual pe 14 iunie.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Un furt a avut loc în noaptea de 28 mai, într-un hotel din Aleșd, unde doi tineri au pătruns într-o cameră de hotel și au sustras sume considerabile de bani și bunuri de valoare.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Salvatori de la mari înălțimi din zece județe ale țării se află într-un stagiu de pregătire profesională la Cheile Turzii.
Citiți principiile noastre de moderare aici!